STARTLISTER
den 2.okt 2020 på Tårnby stadion
Arrangør: Amager Atletik Club
  KVINDER SENIOR - 60 METERFRE KL. 19.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
 HEAT 1
19810.67  Mathilde Hye Fisher -2010Køge Atletik
210011.83  Merle Rasmussen -2010Køge Atletik
3102   Smilla Broe Fergo -2005Køge Atletik
49610.74  Malou Brandt -2010Køge Atletik
591   Freja Czuba -2008Køge Atletik
 HEAT 2
12110.40  Silke Bach Madsen -2008Amager Atletik Club
2519.44  Ronja Revall -2009Greve Atletik
3879.80  Tilde Broggard -2010Korsør AM
41019.78  Rose Gyring -2011Køge Atletik
5899.40  Augusta Rath-Andersen -2009Køge Atletik
6759.96  Benedicte Matthiesen -2009IK Hellas
 HEAT 3
1709.36  Lisa Sofie Christensen -2009Holte Atletik
2528.68  Sofie Skovgaard Olesen -2008Greve Atletik
378.56  Celina C. S Jensen -2007Amager Atletik Club
4178.87  Laura Bollerslev Andrease -2005Amager Atletik Club
51168.40  Alma Børregaard Ravn -2009Sparta
6629.35  Elise Martens Sloth -2008Herlev Atletik
  MÆND SENIOR - 60 METERFRE KL. 19.15  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
 HEAT 1
2659.72  Nil Axen -2010Herlev Atletik
36710.00  Sofus V. Skytte Jensen -2010Herlev Atletik
46611.00  Philip Fjeldsted -2010Herlev Atletik
597   Mathias Riber Schmidt -2006Køge Atletik
613   Janus Stepping Christense -2005Amager Atletik Club
7122   Tristan Trzecieski -2007Amager Atletik Club
850 DNS Mikkel Drage -2008Greve Atletik
 HEAT 2
1769.42  Emil Keller -2010IK Hellas
249.21  Balder Breinholst -2010Amager Atletik Club
3287.60  Thomas Berg -2004Bagsværd AC
4277.30  Peter Moll Berg -2000Bagsværd AC
538.63  Anders Mathiesen -1955Amager Atletik Club
668.28  Carl Bäckström Nielsen -2007Amager Atletik Club
7259.00  Henrik Berg -1963Bagsværd AC
8538.78  Albert Redestam -2010Helsingør IF
  KVINDER SENIOR - 800 METERFRE KL. 19.30  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1952.25.00  Maja Felby -2002Køge Atletik
2362.26.56  Mathilde Winther -2002Blovstrød Løversen
322.37.80  Ada Nissen Thyrsted -2006Amager Atletik Club
4222.43.30  Thit Tore Jensen -2007Amager Atletik Club
5152.52.69  Johanne Marie Lilleøre -2008Amager Atletik Club
6772.56.41  Emilie Jæger -2006IK Hellas
7483.35.96  Helene Rus Andersen -2008Greve Atletik
8109   Ilsa Roome -2010U.Klub
947 DNS Frida Revall -2006Greve Atletik
  MÆND SENIOR - 800 METERFRE KL. 19.35  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1322.03.70  Jonas Albertsen -2003Ballerup AK
2342.05.00  Kristian Brammer Carstens -2001Ballerup AK
31102.16.00  Paul Roome -1973U.Klub
4832.22.00  Esben Ørum Madsen -2005Korsør AM
5232.49.26  Vagn Bjørn -2010Amager Atletik Club
6402.50.00  Anders Holm -1963F.I.F.
7122.58.70  Harry Lilleøre -2010Amager Atletik Club
8763.18.79  Emil Keller -2010IK Hellas
974   Stefan Freese -2008Hvidovre AM
1024   Aksel Kragh Winther -2009Bagsværd AC
1143   Gustav Gørtz -2006GIC Atletik
121122.47.57  Lucas Spuur -2005Hvidovre AM
1399 DNS Matlhe Villesmoes Christe -2006Køge Atletik
  KVINDER SENIOR - 100 METERFRE KL. 19.45  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
 HEAT 1
162   Elise Martens Sloth -2008Herlev Atletik
194   Lucca Gyring -2007Køge Atletik
2100   Merle Rasmussen -2010Køge Atletik
396   Malou Brandt -2010Køge Atletik
475   Benedicte Matthiesen -2009IK Hellas
591   Freja Czuba -2008Køge Atletik
6101   Rose Gyring -2011Køge Atletik
 HEAT 2
198   Mathilde Hye Fisher -2010Køge Atletik
27015.60  Lisa Sofie Christensen -2009Holte Atletik
310   Ella Djurhuus -2008Amager Atletik Club
42116.39  Silke Bach Madsen -2008Amager Atletik Club
518   Line Svare -2008Amager Atletik Club
690   Christina Hye Fischer -2006Køge Atletik
 HEAT 3
15115.08  Ronja Revall -2009Greve Atletik
28514.90  Sara Mattesen -2008Korsør AM
31114.62  Estha Færch -2007Amager Atletik Club
45514.74  Bianca Baan -2007Helsingør IF
56314.24  Jamilla Jensen -2006Herlev Atletik
65714.45  Filippa Redestam -2008Helsingør IF
78414.90  Mille Jørgensen -2008Korsør AM
89314.94  Laura Czuba -2006Køge Atletik
 HEAT 4
111113.52  Annabelle Viple -2005Amager Atletik Club
28012.66  Sille Kurylak Hansen -2006IK Hellas
311613.40  Alma Børregaard Ravn -2009Sparta
410213.67  Smilla Broe Fergo -2005Køge Atletik
5113.04  Rebekka Lütken -1997AK Brøndby
6713.28  Celina C. S Jensen -2007Amager Atletik Club
75214.02  Sofie Skovgaard Olesen -2008Greve Atletik
845 DNS Cecilie M Carstensen -2007Greve Atletik
  MÆND SENIOR - 100 METERFRE KL. 20.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
 HEAT 1
1122   Tristan Trzecieski -2007Amager Atletik Club
25815.37  Lucas Levring Jakobsen -2007Helsingør IF
36815.80  Ole Munch -1956HJMK Jægerspris
4415.22  Balder Breinholst -2010Amager Atletik Club
56015.25  Mikkel Panduro -2007Helsingør IF
666   Philip Fjeldsted -2010Herlev Atletik
76115.15  Sebastian Baan -2007Helsingør IF
874 DNS Stefan Freese -2008Hvidovre AM
 HEAT 2
111914.44  Emil Zilmer Lund -2007Amager Atletik Club
2313.62  Anders Mathiesen -1955Amager Atletik Club
39713.34  Mathias Riber Schmidt -2006Køge Atletik
411512.38  Viktor Bech Petersen -2003Amager Atletik Club
51313.74  Janus Stepping Christense -2005Amager Atletik Club
66413.94  Lake Axen -2007Herlev Atletik
711314.02  Oliver Mikkelsen -2008Sparta
82514.05  Henrik Berg -1963Bagsværd AC
 HEAT 3
1612.89  Carl Bäckström Nielsen -2007Amager Atletik Club
22811.96  Thomas Berg -2004Bagsværd AC
32711.42  Peter Moll Berg -2000Bagsværd AC
44411.8  Mark Kesby Jensen -1994GIC Atletik
511411.79  Peter Rasmussen -1998Amager Atletik Club
62012.09  Sebastian Larsen -2001Amager Atletik Club
71912.63  Oliver Larsen -2005Amager Atletik Club
816 DNS Kristian Kolbye -1996Amager Atletik Club
  KVINDER SENIOR - 1500 METERFRE KL. 20.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1694.59.00  Asta Lunde Larsen -2003Holte Atletik
2464.59.0  Filippa Tvistholm Jørgens -2008Greve Atletik
3305.08.00  Anna Toft Boesen -2007Ballerup AK
4335.11.23  Kirsa Wirth -2006Ballerup AK
  MÆND SENIOR - 1500 METERFRE KL. 20.20  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1794.14.15  Rasmus Jæger -2004IK Hellas
2734.16.82  Simon Worsøe Clausen -2005Hvidovre AM
31054.19.00  Anders Lagergren -1991Parasport Fr.berg
4414.24.00  Storm Foged Sabroe -2006F.I.F.
51034.29.59  Frans Pedersen -1984NBRO
6264.39.0  Michael Pilegaard Hansen -1967Bagsværd AC
71044.39.00  Adem Alamin -1999Parasport Fr.berg
895.20.62  Daniel Lund -2006Amager Atletik Club
9120   Kasper Mørch -2003Holte Atletik
  KVINDER SENIOR - 300 METERFRE KL. 20.30  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
 HEAT 1
193   Laura Czuba -2006Køge Atletik
284   Mille Jørgensen -2008Korsør AM
394   Lucca Gyring -2007Køge Atletik
471   Caroline Ringhofer -2006Hvidovre AM
585   Sara Mattesen -2008Korsør AM
647 DNS Frida Revall -2006Greve Atletik
652   Sofie Skovgaard Olesen -2008Greve Atletik
 HEAT 2
210   Ella Djurhuus -2008Amager Atletik Club
322   Thit Tore Jensen -2007Amager Atletik Club
48951.50  Augusta Rath-Andersen -2009Køge Atletik
55551.00  Bianca Baan -2007Helsingør IF
645 DNS Cecilie M Carstensen -2007Greve Atletik
648   Helene Rus Andersen -2008Greve Atletik
 HEAT 3
1849.37  Clara Juul Pallesen -2006Amager Atletik Club
28240.86  Celina Hagihara -2006K.I.F.
33542.70  Majken Lützen -2003Ballerup AK
48847.50  Alma Rath-Andersen -2004Køge Atletik
55747.50  Filippa Redestam -2008Helsingør IF
61748.60  Laura Bollerslev Andrease -2005Amager Atletik Club
  MÆND SENIOR - 300 METERFRE KL. 20.40  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
 HEAT 1
2122   Tristan Trzecieski -2007Amager Atletik Club
36852.00  Ole Munch -1956HJMK Jægerspris
465   Nil Axen -2010Herlev Atletik
56151.50  Sebastian Baan -2007Helsingør IF
672   Jeppe Birk -2008Hvidovre AM
 HEAT 2
2119   Emil Zilmer Lund -2007Amager Atletik Club
35349.60  Albert Redestam -2010Helsingør IF
46050.50  Mikkel Panduro -2007Helsingør IF
52950.00  Andreas Magne Johannesen -2007Ballerup AK
63151.00  Jesper Lützen -1957Ballerup AK
699 DNS Matlhe Villesmoes Christe -2006Køge Atletik
 HEAT 3
19745.24  Mathias Riber Schmidt -2006Køge Atletik
28137.60  Tobias Feldborg Nielsen -2003IK Hellas
310740.00  Nicklas Struve -2001Parasport Fr.berg
45851.50  Lucas Levring Jakobsen -2007Helsingør IF
5642.09  Carl Bäckström Nielsen -2007Amager Atletik Club
610843.00  Jacob Rørdam Holm-Jørgens -1972Sparta
  KVINDER SENIOR - 3000 METERFRE KL. 21.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
15412.30.0  Alberte Halberg -2006Helsingør IF
239   Aline Hedegård Bruhn -2008F.I.F.
  MÆND SENIOR - 3000 METERFRE KL. 21.00  
#NrTilmeldt
resultat
Person
bedste
 NavnKlub
1428.33.83  Aksel Vang Christensen -2004FIF Hillerød
21069.20.00  Mohamed Hersi -1994Parasport Fr.berg
33710.24.2  Mogens Fich -1969Blovstrød Løversen
4510.30.00  Bo Antvorskov -1961Amager Atletik Club
55611.00.0  Emil Kristensen -2004Helsingør IF
65911.00.0  Mads Erting -2002Helsingør IF
78611.09.00  Sebastian Brogaard -2006Korsør AM
878   Mikkel Feldborg Nielsen -2007IK Hellas
914   Jesper Bollerslev Jensen -1971Amager Atletik Club
1049   Kasper Granlund -2009Greve Atletik
1138   Per le Fevre Hansen -1968Blovstrød Løversen
1292   Jakob Haack Warnecke -2006Køge Atletik
131179.55.5  Flemming Adler Bank -1974Amager Atletik Club
141189.55.7  Daniel Sandstrøm -1984Amager Atletik Club
15121   Johannes Johansen -2009Amager Atletik Club


Genereret af MARS version 2.0.0.405 fredag den 2. oktober 2020 klokken 11:41